Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Здобудеш Українську державу або згинеш у боротьбі за неї!

Сучасні проблеми

2011 р. Ще цього року храм Петра і Павла о. єзуїтів відкриють для львів’ян

Дата: 25.05.2011

Храм Петра і Павла (костел єзуїтів) ще цього року відкриють для львів’ян – переконаний міський голова Андрій Садовий. «Минулого тижня я мав робочу зустріч з міністром оборони України Михайлом Єжелем, віце-прем’єр-міністром України Борисом Колесніковим та Президентом НАН України Борисом Патоном. За результатами зустрічі домовлено, що ми спільно знайдемо варіант для переміщення книжок. Храм повинен запрацювати ще цього року», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, книжки буде перенесено у приміщення їдальні колишнього військового містечка на вул. Авіаційній, 1, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. «Єдиний сьогодні можливий варіант для переміщення книг з костелу – це приміщення колишньої їдальні на вул Авіаційній, 1», – вважає начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Нагадаємо, 31 березня на сесії міської ради було порушено питання про костел єзуїтів та книгосховище Львівської національної наукової бібліотеки імені В. Стефаника, яке зараз знаходиться у приміщенні костелу.

Нагадаємо, у 2010 році, за зверненням до міського голови Львова Андрія Садового, під час сесії Львівської міськради депутати передали у власність курії львівської архиєпархії УГКЦ будівлю костелу Петра і Павла о.єзуїтів для проведення богослужінь.

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2019 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 149

Модифіковано : 23.11.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.