Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового тризуба.

Сучасні проблеми

2011 р. Костел єзуїтів звільнять від книг до 28 листопада

15 Лис 2011

Планується, що храм святих Петра і Павла (Костел єзуїтів) буде повністю звільнений від книг до 28 листопада. Про це повідомили у Центрі військового капеланства Курії Львівської архієпархії УГКЦ.

Вже другий тиждень триває велике переселення книг та стелажів із храму святих Петра і Павла на вул. Авіаційну, 1, де знаходиться нове відділення Львівської національної наукової бібліотеки ім. В. Стефаника.

Планується, що храм буде повністю звільнений від книг до 28 листопада, а після цього розпочнеться інтенсивне прибирання святині та підготовка до освячення.

Допомагаютьперевозити книги курсанти та солдати Академії Сухопутних Військ ім. гетьмана П. Сагайдачного. Наглядова рада храму та керівництво Львівської національної наукової бібліотеки ім. В. Стефаника НАН України подякували начальнику Академії Сухопутних Військ ім. гетьмана П. Сагайдачного генерал-лейтенанту Павлу Ткачуку та усім офіцерам, курсантам та солдатам за активну участь у процесі збереження національного надбання – 2300000 книг, які щоденно поетапно перевозять у нове фондосховище.

«Західна інформаційна корпорація»

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2019 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 268

Модифіковано : 23.11.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.