Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства і простору Української держави.

Сучасні проблеми

2011 р. Компанія ТКС допомагає Підгорецькому замку

09-09-2011 11:35

Компанія ТКС надала транспортні послуги Львівській галереї мистецтв та виконала необхідні роботи у Підгорецькому замку. Через брак державного фінансування сьогодні Львівській галереї мистецтв, яка опікується замком, доводиться розраховувати лише на власні сили і на допомогу благодійників.

«Підгорецький замок – це перлина світового значення початку 17 століття. Петро І тут вперше побачив Європу. Після цього у Росії почали розбудовувати Петербург. На третьому поверсі у Підгорецькому замку проходили зустрічі коронованих осіб з усієї Європи», – розповів директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький.

Реставраційні роботи у замку тривають уже понад 12 років. За словами Бориса Возницького, через брак фінансування не відновлено і десятої частини. «Єдине, що пощастило зробити за час незалежності – вкрити замок мідним дахом», – стверджує Борис Возницький.

Останній раз тут бачили державні кошти 4 роки тому. «Почали робити у замку капличку, гроші закінчилися і робота до цього часу стоїть», – розповів директор Львівської галереї мистецтв.

За його словами, сьогодні на повну реставрацію замку необхідно 60 мільйонів гривень. А поки доводиться розраховувати на власні сили, а також на спонсорську допомогу.

«Для компанії ТКС за честь зробити свій, бодай невеликий внесок у порятунок цієї визначної архітектурної спадщини світового масштабу», – зазначили у прес-службі компанії ТКС.

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2018 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 286

Модифіковано : 26.11.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.