Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Пімсти смерть великих лицарів.

Сучасні проблеми

2009 р. Землі навколо Підгорецького замку на Львівщині намагаються захопити рейдери

Дата: 04.03.2009

На сесії Львівської обласної ради депутат від ВО “Свобода” Ірина Сех подала запит до начальника Головного управління земельних ресурсів у Львівській області М. Пшевлоцького “Про неправомірність розширення охоронних зон культурної спадщини села Підгірці Бродівського району”. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ЛОО ВО “Свобода”.

Мешканці с. Підгірці, які звернулися до депутата, стурбовані тим, що відбувається останнім часом навколо Підгорецького замку, а саме – так званим розширенням території і меж під нібито охоронну зону.

“При тому інтерес цей дивним чином проявився саме в час розквіту і успішної обкатки різноманітних рейдерських схем захоплення і дерибану земель. З огляду на це, мешканці небезпідставно вбачають у чиновницькій метушні навколо так званого розширення охоронних зон розгортання потужної рейдерської атаки на надзвичайно привабливі і комерційно перспективні землі.

Почалися масові відмови громадянам в погодженнях на виділення земельних ділянок, затвердження проектів відведення, приватизації земель, в тому числі і тих, які віками ними обробляються та на яких стоять їх будинки. І це при тому, що іще зовсім недавно жодних проблем з цим не виникало і сотні людей оформили власність на земельні ділянки, які розташовані у так званій охоронній зоні значно ближче до археологічних пам’яток” , – йдеться у запиті.

А тому Ірина Сех вимагає забезпечити перевірку викладених фактів на предмет профілактики та попередження рейдерського захоплення земель Підгорецької сільської ради, забезпечити надання Підгорецькій сільській раді документальної інформації про встановлені у законному порядку території, межі та режими використання охоронних зон об’єктів культурної спадщини на її території та забезпечити надання Підгорецькій сільській раді затверджених у встановленому законом порядку національних та регіональних програм збереження культурної спадщини на її території.

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2018 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 81

Модифіковано : 26.11.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.