Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства і простору Української держави.

Київська фортеця

2011 р. “Київську фортецю” нарешті віддадуть державі

22 Жов 2011

КМДА підготувала проект рішення Київради “Про надання згоди на безоплатну передачу цілісного майнового комплексу Національної історико-архітектурної пам’ятки-музею “Київська фортеця””. Така відповідь надійшла на депутатський запит О. Бригинцю від голови КМДА О. Попова щодо не вирішення питання про передачу пам’ятки.

Про це повідомила прес-служба голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця.

«Насправді цей проект рішення давно готовий і вже кілька разів виносився на сесію Київради, але знімався за немотивованих обставин. Наша комісія вже неодноразово підтримувала дане питання, розуміючи його нагальність», – заявив О. Бригинець.

Депутат пояснив важливість прийняття Київрадою питання передачі Фортеці тим, що київська громада не має достатніх ресурсів, щоб утримувати «Київську фортецю» в належному стані. Пам’ятка не охороняється. Також співробітники музею не отримують надбавки за звання «національного».

«Передача музею до державної власності є найкращим виходом з ситуації. Тому сподіваюсь, інформація, надана у відповіді О. Попова, відповідає справжнім прагненням голови КМДА і зазначений документ буде винесений на одну з найближчих сесій Київради», – наголосив О. Бригинець.

Нагадаємо, питання щодо передачі Київської фортеці до державної власності було винесене на сесію Київради ще 14 липня 2011 року. Його зняли з розгляду, мотивуючи це проханням голови КМДА О. Попова, який нібито планує розмістити на території Фортеці Музей історії Києва. Згодом виявилося, що башту № 4 за адресою вул. Старонаводницька, 2 – що входить до музейного комплексу – хочуть передати у приватні руки. Ще пізніше, зі слів одного з чиновників КМДА, стало відомо, що питання гальмують, бо Фортецю хочуть обміняти або продати.

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2019 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 131

Модифіковано : 21.05.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.