Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.

Тарасова гора

2009 р. Сховані за парканом

Дата: 07.10.2009

Досі залишається схованою за зеленим парканом будівля Музею Тараса Шевченка в Шевченківському національному заповіднику. Реставрацію там мали завершити до Дня Незалежності, але з обіцяних урядом 22,5 мільйона гривень не надійшло й гривні. На порозі зима, й працівники музею стукають у всі двері, сподіваючись на допомогу. Адже осіння погода може призвести до підтоплення нижнього поверху. Вони вже відправили листа Президенту Вікторові Ющенку, Голові Верховної Ради Володимирові Литвину та Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко.

«У музеї вдалося завершити тільки загальні будівельні роботи, зокрема зробили водовідведення й гідроізоляцію», – розповідає «УМ» генеральний директор Шевченківського заповідника Мар’ян Піняк. За його словами, у такій безвиході підставити плече обіцяє черкаська обласна влада. Днями в облдержадміністрації відбулася розширена нарада, на якій ішлося про те, щоб терміново відшукати необхідні кошти й підготувати будівлю до зими за свій рахунок. Обласне управління капітального будівництва, що є замовником реставрації будівлі Музею Тараса Шевченка в Каневі, пообіцяло впоратися з завданням.

Водночас Мар’ян Піняк не втрачає надії, що обіцяні урядом кошти таки надійдуть до Канева. І сподівається, що інформація про те, що Прем’єр-міністр підписала розпорядження про виділення заанонсованих мільйонів, не є черговою заспокійливою обіцянкою.

Людмила Нікітенко

Джерело: “Україна молода”

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2019 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 339

Модифіковано : 23.08.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.