Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового тризуба.

Тарасова гора

2009 р. Сховані за парканом

Дата: 07.10.2009

Досі залишається схованою за зеленим парканом будівля Музею Тараса Шевченка в Шевченківському національному заповіднику. Реставрацію там мали завершити до Дня Незалежності, але з обіцяних урядом 22,5 мільйона гривень не надійшло й гривні. На порозі зима, й працівники музею стукають у всі двері, сподіваючись на допомогу. Адже осіння погода може призвести до підтоплення нижнього поверху. Вони вже відправили листа Президенту Вікторові Ющенку, Голові Верховної Ради Володимирові Литвину та Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко.

«У музеї вдалося завершити тільки загальні будівельні роботи, зокрема зробили водовідведення й гідроізоляцію», – розповідає «УМ» генеральний директор Шевченківського заповідника Мар’ян Піняк. За його словами, у такій безвиході підставити плече обіцяє черкаська обласна влада. Днями в облдержадміністрації відбулася розширена нарада, на якій ішлося про те, щоб терміново відшукати необхідні кошти й підготувати будівлю до зими за свій рахунок. Обласне управління капітального будівництва, що є замовником реставрації будівлі Музею Тараса Шевченка в Каневі, пообіцяло впоратися з завданням.

Водночас Мар’ян Піняк не втрачає надії, що обіцяні урядом кошти таки надійдуть до Канева. І сподівається, що інформація про те, що Прем’єр-міністр підписала розпорядження про виділення заанонсованих мільйонів, не є черговою заспокійливою обіцянкою.

Людмила Нікітенко

Джерело: “Україна молода”

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2019 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 323

Модифіковано : 23.08.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.