Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового тризуба.

Гостиний двір (№ 4)

2012 р. Гостинний двір змінять до невпізнання?

27 Бер 2012

Депутати Київради розберуться у законності реконструкції ще донедавна пам’ятки архітектури “Гостинний двір” на Контрактовій площі, 4 під торговельно-офісний центр. За ініціативи голови фракції “БЮТ-Батьківщина” у Київраді Тетяни Меліхової у Київраді створена робоча група з вивчення зазначеного питання. Відповідне рішення було прийнято внаслідок розгляду питання щодо реконструкції будівлі Гостинного двору під торговельно-офісний центр з паркінгом, що виносилось на засідання комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

«Кияни, що занепокоєні бажанням влади перебудувати Гостинний двір, вкотре повинні сказати: «Руки геть від історичного Києва!». В свою чергу, робоча група, хочеться вірити, зробить все можливе, щоб добудова Гостинного двору не відбулася», – заявила Т. Меліхова.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету міністрів України від 15 серпня 2011 року №1380 Гостинний двір був виключений зі списку пам’ятників архітектури Української РСР, що перебуває під охороною держави.

«Виведення будівлі зі статусу пам’ятки говорить про бажання влади зміни Гостинний двір до непізнаваності: серйозно добудувати чи надбудувати пам’ятку архітектури. Таких перебудованих пам’яток архітектури тепер в Києві багато і вони завжди мають жахливий вигляд. Не можна допустити, щоб те саме трапилось і з цією пам’яткою», – переконана Т. Меліхова.

Депутат зауважила, що відповідно до проекту рішення дозвіл на розроблення проекту землеустрою для будівництва торговельно-офісного центру надається не власнику Гостинного двору (державі), а орендареві приміщення (публічному акціонерному товариству «Укрреставрації»), що суперечить законодавству.

Вкладені елементи

2012 р. Київрада дозволила реконструкцію Гостинного двору
2012 р. Київрада дозволила реконструкцію Гостинного двору

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2018 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 255

Модифіковано : 9.07.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.