Логотип сайту «Прадідівська слава»
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Лист на сайт Пімсти смерть великих лицарів.

2007 р. На Пейзажній алеї побудують будинок для дипломатів

2010 р. Київ пропонує МЗС інше місце, замість Пейзажної алеї

Дата: 06.11.2010

Перший заступник глави КМДА Олександр Попов запропонував главі МЗС Костянтину Грищенку виділити нову ділянку для будівництва будинку замість Пейзажної алеї. Про це Попов заявив у вечірньому ефірі телеканала “Інтер”, передає Ліга. Попов зазначив, що дозвіл на проведення проектних робіт з будівництва будинку МЗС одержав абсолютно законно, будівельні роботи на цьому об’єкті ще не почалися.

“Я думаю, що нам потрібно з Костянтином Грищенком сісти за стіл переговорів. Ми готові запропонувати не менш цікаві й підходящі для МЗС ділянки, на яких той проект, що був розроблений, міг би бути застосований для того, щоб побудувати такий об’єкт”, – сказав він. “Я думаю, що це був би нормальний цивілізований підхід, і таким шляхом потрібно йти”, – підкреслив Попов.

Як відомо, у червні 2009 року Верховний Суд підтримав рішення про незаконність будівництва на зазначеній території. Київська міська рада мала проголосувати за розрив договору оренди з Міністерством закордонних справ, що відало будівництвом.

Однак секретар Київради Олесь Довгий зняв питання з голосування, посилаючись на лист від тодішнього заступника Міністра закордонних справ, у якому повідомлялося, що МЗС усе ще розглядає можливість зведення будинку на даній території.

Джерело: “Українська правда. Київ”

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1975 – 2019 М.Жарких (ідея, технічна підтримка, частина наповнення)

Передрук статей із сайту заохочується за дотримання
умов використання

Сайт живе на

Число завантажень : 121

Модифіковано : 22.08.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.